VITAMÍNOVÉ NÁPOJE

Vitamínové nápoje VITAMIN WELL sú obohatené o rôzne vitamíny a minerály, ovocie a rastlinné extrakty. Sú nesýtené a sladené výhradne ovocným cukrom, fruktózou. Prvé nápoje predstavil výrobca vo Švédsku už v roku 2008. Naše vitamínové nápoje poskytujú alternatívu k nealkoholických nápojom, ovocným džúsom a iným vysokosladeným nápojom a sú k dispozícii v siedmych rôznych variantoch a funkčnostiach.

Našu najnovšiu produktovú líniu, "VITAMIN WELL FREE", tvoria dva nápoje: SPIRIT a RIDE , každá s jedinečnou chuťou a funkčnosťou. Nápoje VITAMIN WELL FREE neobsahujú sacharidy, sú sýtené a sladené sladidlom sukralóza.

Obsah nápojov VITAMIN WELL

Magnézium

Magnézium prispieva k udržaniu normálnych kosti, k normálnej funkcii svalov ak rovnováhe elektrolytov. Okrem toho, magnézium prispieva k normálnemu energetickému metabolizmu, k normálnemu delenie buniek a tiež k syntéze proteínov

Selén

Selén je antioxidant, ktorý sa podieľa na ochrane bunkových zložiek pred oxidatívnym poškodením. Selén tiež prispieva k normálnej funkcii imunitného systému a na udržanie normálneho stavu vlasov.

Zinok

Zinok je antioxidant, ktorý chráni bunky pred oxidatívnym stresom a prispieva k normálnej bunkovému deleniu a normálnu funkciu imunitného systému. Okrem toho, zinok prispieva k udržaniu normálnych kostí a normálnemu metabolizmu tukov, sacharidov a bielkovín.

Biotín

Biotín je vitamín skupiny B, ktorý prispieva k normálnemu metabolizmu tukov, sacharidov a bielkovín. Biotín tiež prispieva k normálnej funkcii nervového systému a udržiavanie normálnej kože a vlasov.

Kyselina Listová

Kyselina listová je vitamín skupiny B, ktorý prispieva k normálnej tvorbe krvi, delenie buniek a k normálnej funkcii imunitného systému. Kyselina listová tiež prispieva k normálnemu rastu zárodočných tkanív počas tehotenstva.

Vitamin B12

Vitamín B12 prispieva k správnej tvorbe červených krviniek, k normálnemu bunkovému deleniu a k normálnej funkcii imunitného systému. Okrem toho, B12 prispieva k normálnemu energetickému metabolizmu.

Vitamin C

Vitamín C je antioxidant, ktorý prispieva k ochrane bunkových zložiek pred oxidatívnym poškodením. Vitamín C prispieva k normálnej funkcii nervového a imunitného systému, k normálnemu energetickému metabolizmu a tiež zvyšuje vstrebávanie železa.

Vitamin E

Vitamín E je antioxidant, ktorý prispieva k ochrane bunkových zložiek pred oxidatívnym poškodením.

Niacin

Niacín prispieva k normálnemu energetickému metabolizmu a normálnu funkciu nervového systému. Niacín takisto prispieva k udržaniu zdravej pokožky a slizníc.

A mnoho viac!

Všetky nutričné hodnoty nájdete pri každom prudkte zvlášť.

Vyberte si svoj nápoj
VITAMÍN B12
BIOTÍN + KYSELINA LISTOVÁ

S PRÍCHUŤOVU

CERVENÝ GREP

Nealkoholický nápoj s obsahom vitamínov a minerálnych látok, s príchuťou cervený grep, s fruktózou, nesýtený. Nápoj CARE obsahuje špeciálny komplex vitamínov a minerálov (vid. tabulka). Vitamínové nápoje Vitamin Well obsahujú len 4,2 g ovocného cukru - fruktózy na 100 ml a preto si môžete vychutnat aj ich sviežu chut. Biotín prispieva k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie. Zinok prispieva k správnemu fungovaniu imunitného systému. Vitamín C prispieva k zníženiu vyčerpania a únavy. Konzumácia výrobku je spolu s pestrou a vyváženou stravou súčasťou zdravého životného štýlu.

Nutričné hodnoty


CARE PER 500 CL BOTTLE RDI
Zink 5 mg 50 %
Vitamin B12 1,3 µg 50 %
Vitamin C 80 mg 100 %
Vitamin E 6 mg 50 %
Folsyra 200 µg 100%
Biotin 25 µg 50 %

VITAMÍN C+ D
ZINOK

S PRÍCHUŤOVU

CITRUS / BAZOVÝ KVET

Nealkoholický nápoj s obsahom vitamínov a minerálnych látok, s príchuťou bazový kvet a citrus, s fruktózou, nesýtený. Nápoj DEFENCE obsahuje špeciálny komplex vitamínov a minerálov (vid. tabulka). Vitamínové nápoje Vitamin Well obsahujú len 4,2 g ovocného cukru - fruktózy na 100 ml a preto si môžete vychutnat aj ich sviežu chut. Vitamín D prispieva k udržaniu zdravých zubov a správneho fungovania svalov. Vitamín E prispieva k ochrane buniek pred oxidacným stresom. Zinok prispieva k správnemu fungovaniu imunitného systému. Konzumácia výrobku je spolu s pestrou a vyváženou stravou súčasťou zdravého životného štýlu.

Nutričné hodnoty


DEFENCE PER 500 CL BOTTLE RDI
Zinc 5 mg 50 %
Vitamin D 7,5 µg 150 %
Vitamin B12 1,3 µg 50 %
Vitamin C 80 mg 100 %
Vitamin E 6 mg 50 %
Folic Acid  200 µg 100%

VITAMÍN B+C+E
KYSELIN A LISTOVÁ + MAGNÉZIUM

S PRÍCHUŤOVU

ZELENÉ JABLKO

Nealkoholický nápoj s obsahom vitamínov a minerálnych látok, s príchuťou zelené jablko, s fruktózou, nesýtený. Nápoj EVERYDAY obsahuje špeciálny komplex vitamínov a minerálov (vid. tabulka). Vitamínové nápoje Vitamin Well obsahujú len 4,2 g ovocného cukru - fruktózy na 100 ml a preto si môžete vychutnať aj ich sviežu chut. Vitamíny B3, B5, B12 prispievajú k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie. Kyselina listová prispieva k správnej syntéze aminokyselín. Horcík prispieva k zníženiu vyčerpania a únavy. Konzumácia výrobku je spolu s pestrou a vyváženou stravou súčasťou zdravého životného štýlu.

Nutričné hodnoty


EVERYDAY PER 500 CL BOTTLE RDI
Vitamin B3 7,5 mg 45%
Vitamin B5 1,8 mg 30%
Vitamin B12 1,3 µg 50%
Vitamin C 80 mg 100%
Vitamin E 3,6 mg 30%
Folic Acid 200 µg 100%
Biotin 25 µg 50%
Magnesium 113 mg 30%
Zinc 4,5 mg 45%
Selenium 25 µg 45%

VITAMÍN B+C
KOFEÍN

S PRÍCHUŤOVU

ČIERNA RÍBEZLA

Nealkoholický nápoj s obsahom vitamínov a minerálnych látok, s príchutou čierna ríbezla, s fruktózou, nesýtený. Nápoj FOCUS obsahuje špeciálny komplex vitamínov a kofeín (vid. tabuľka). Vitamínové nápoje Vitamin Well obsahujú len 4,2 g ovocného cukru - fruktózy na 100 ml a preto si môžete vychutnať aj ich sviežu chuť. Vitamíny B3, B5, B12 prispievajú k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie. Vitamín C prispieva k zníženiu vyčerpania a únavy. Konzumácia výrobku je spolu s pestrou a vyváženou stravou súčasťou zdravého životného štýlu. Vysoká dávka kofeínu (15mg/100ml), ktorá je ekvivalentná k jednej šálke kávy za fľašu.

Nutričné hodnoty


FOCUS PER 500 CL BOTTLE RDI
Vitamin C 80 mg 100%
Vitamin B3 5 mg 30%
Vitamin B5 1,8 mg 30%
Vitamin B12 1,3 µg 50%

VITAMÍN B+D
MAGNÉZIUM + ZINOK

S PRÍCHUŤOVU

CITRÓN / LIMETKA

Nealkoholický nápoj s obsahom vitamínov a minerálnych látok, s príchuťou citrón a limetka, s fruktózou, nesýtený. Nápoj RELOAD obsahuje špeciálny komplex vitamínov a minerálov (vid. tabulka). Vitamínové nápoje Vitamin Well obsahujú len 4,2 g ovocného cukru - fruktózy na 100 ml a preto si môžete vychutnať aj ich sviežu chut. Vitamíny B3, B5, B12 prispievajú k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie. Horčík prispieva k zníženiu vyčerpania a únavy. Biotín prispieva k správnej funkcii psychiky. Selén prispieva k správnej funkcii štítnej žlazy. Konzumácia výrobku je spolu s pestrou a vyváženou stravou súčasťou zdravého životného štýlu.

Nutričné hodnoty


RELOAD PER 500 CL BOTTLE RDI
Vitamin B3 7,5 mg 47%
Vitamin B5 1,8 mg 30%
Vitamin B12 1,3 µg 50%
Vitamin D 7,5 µg 150%
Vitamin E 7,2 mg 60%
Folic Acid 200 µg 100%
Biotin 45 µg 50%
Magnesium  113 mg 30%
Zinc 4,5 mg 45%
Selenium 25 µg 45%

VITAMÍN C+E
SELÉN +MANGÁN

S PRÍCHUŤOVU

BROSKYNA

Nealkoholický nápoj s obsahom vitamínov a minerálnych látok, s príchutou broskyna, s fruktózou, nesýtený. Nápoj ANTIOXIDANT obsahuje špeciálny komplex vitamínov a minerálov a extraktov (vid. tabulka). Vitamínové nápoje Vitamin Well obsahujú len 4,2 g ovocného cukru - fruktózy na 100 ml a preto si môžete vychutnat aj ich sviežu chut. Med prispieva k správnemu fungovaniu nervového systému. Mangán prispieva k udržaniu zdravých kostí. Selén prispieva k udržaniu zdravých nechtov a vlasov. Vitamín C prispieva k zníženiu vycerpania a únavy. Konzumácia výrobku je spolu s pestrou a vyváženou stravou súcastou zdravého životného štýlu.

Nutričné hodnoty


BROSKYŇA PER 500 ML RDI
Carbohydrates 0g  
Of which fruit sugar 0g  
Vitamin B12 1.3µg 50%
Biotin 20µg 40%
Folic acid 80µg 40%
Vitamin D3 2µg 40%
Selen 22µg 40%

UPGRADE
VITAMÍN B6+B12+D
MAGNÉZIUM+ZINOK

S PRÍCHUŤOVU

CITRÓN/KAKTUS

Vitamin Well Upgrade obsahuje horčík a dostatok vitamínu D, ktoré prispievajú k normálnej funkcii svalov. Horčík a zinok tiež prispieva k normálnej syntéze proteínov. Upgrade tiež obsahuje vitamíny B6 a B12, ktoré prispievajú k zníženiu únavy a vyčerpania.

Vitamin Well je neperlivý, nízkokalorický nápoj obohatený o vitamíny a minerály. Najlepšie podávať dobre vychladené. Odporúčame pestrú a vyváženú stravu a zdravý životný štýl.

Nutričné hodnoty


DRIVE PER 500 ML BOTTLE RDI
Energia 85 kcal/357 kJ  
Sacharidy 21 g  
Z toho fruktóza 21 g  
Tuky 0 g  
Vláknina 0 g  
Bielkoviny 0 mg  
Soľ 0 mg  
Niacin 1,6 µg 150 %
Vitamín D 10 µg 200 %
Vitamín E 7,2 mg 60 %
Kyselina listová 200 µg 100 %
Vitamín B6 1,4 µg 50 %
Vitamín B12 1,25 µg 50 %
Biotin 25 µg 50 %
Magnézium 65,3 mg 15 %
Zinok 6 mg 45 %
Selén 25 µg 45 %

SPIRIT

Citrus/Bazový kvet
Citrusový extrakt
Vitamín C/D/B6+Kyselina listová

Sýtený nápoj bez kalórií, obohatený o vitamíny. Obsahuje sladidlo. Podávajte chladené. Po otvorení skonzumujte v ten istý den. Môže byt´ skladované pri izbovej teplote, avšak mimo priameho slnecného žiarenia. Vyrobené vo Švédsku.

Zloženie:
Pramenitá voda sýtená, sladidlo (erytritol, sukralóza), citrónový extrakt , regulátor kyslost i (kyselina citrónová), vitamíny (D3, E, C, B6, kyselina listová, B12), prírodná aróma citrus a bazový kvet, farbivo (karamel).

Nutričné hodnoty


Energia 2,2 kcal/9 kJ  
Sacharidy 7,2 g  
Soľ 0,1 g  
Tuky 0 g  
Vitamin D 7,5 µg 150 %
Vitamin E 6 mg 50 %
Vitamin C 80 µg 50 %
Vitamin B6 1,4 mg 100%
Vitamin B12 1,3 µg 50 %

RIDE

Ananás/Grep
Brusnicový extrakt · Kofeín
Vitamín C/B5/B12+Kyselina listová

Sýtený nápoj bez kalórií, obohatený o vitamíny. Obsahuje sladidlo. Podávajte chladené. Po otvorení skonzumujte v ten istý den. Môže byt´ skladované pri izbovej teplote, avšak mimo priameho slnecného žiarenia. Vyrobené vo Švédsku.

Zloženie:
Pramenitá voda sýtená, sladidlo (erytritol, sukralóza), brusnicový extrakt, kofeín, regulátor kyslosti (kyselina citrónová), vitamíny (E, C, niacín, B6, kyselina listová, B12, kyselina pantotenová), prírodná ananásova a grapefruitová aróma, stabilizátor (pektín), farbivo (lycopén, karamel).

Nutričné hodnoty na celú fľašu (450 ml)


Energia 0,5 kcal/2 kJ  
Sacharidy 1,6 g  
Soľ 0,1 g  
Tuky 0 g  
Vitamin E 6 mg 50 %
Vitamin C 80 µg 50 %
Niacin 8 mg 50 %
Vitamin B6 1,4 mg 100%
Vitamin B12 1,3 µg 50 %

NOCCO BCAA+

NOCCO BCAA+ contains BCAA (branched chain amino acids) and six different vitamins. There are two different flavours of NOCCO BCAA+ Lemon/Elderberry and Strawberry/Rhubarb. All drinks are carbonated and completely sugar-free (sweetened with sucralose)

Per 330 ml can:

· BCAA 8:1:1 (Leucine, Valine and isoleucine) 2,500 mg
· L-Carnitine 400mg
· Caffeine 180mg
· Vitamin D is 100% RDA
· Vitamin B6 100% RDA
· Vitamin B12 100% RDA
· Biotin 100% RDA
· Folic Acid 100% RDA
· Niacin 100% RDA
*RDA: Recommended Daily Allowance
Neváhajte nás kontaktovať!Adresa:

Premium Brands s.r.o.
Drieňová 1/H
821 01 Bratislava
Slovenská republika

Email:

info@premiumbrands.sk

Kontakt pre médiá:

marketing@premiumbrands.sk